Dental Spa Consult

Історії наших клієнтів

Теорія це одне, а практика завжди інше, тому, щоб не бути голослівними, будемо знайомити вас з історіями наших клієнтів.

Отже, кейс.

Власник стоматологічної клініки делегував підбір медичного персоналу головному лікареві. І скаржиться на те, що перевелися хороші кандидати, вибрати лікаря немає з кого, доводиться брати без досвіду роботи. Лікарі, яких люблять пацієнти, і мають високий дохід - звільняються. Ринок змінився, ситуація безвихідна.

Ми розібрали і проаналізували цю проблему.

З'ясувалося, що головний лікар має нестійку самооцінку, з нарцистичним типом особистості, високу професійну самооцінку, любить бути на піку слави і контролювати усіх.

Ці якості заважають при підборі персоналу, бо кладуть край додатковій професійній і особистій активності всіх лікарів, і, звичайно, кандидатів на відкриту вакансію.

Такий керівник, в несистемній компанії, зможе керувати лише слабкими співробітниками, що не затьмарюватимуть його нарцистичних схильностей. Керівники такого типу, з набором невідповідних якостей для управлінських позицій не люблять амбітних, розумних, перспективних співробітників.

У цій компанії міняти головного лікаря було не раціонально. Кандидатура відповідала головній вимозі - високому професійному рівню підготовки з великим досвідом роботи.

Що було впроваджене в цю компанію:

1. Розробили функціонал головного лікаря так, щоб його професійні якості допомагали розвиватися підлеглим.

2. Систематизували роботу клініки. Прописали профіль посади для лікарів і асистентів, з набором професійних компетенцій і особистісних якостей.

3. Перерозподілили функцію підбору персоналу.

4. Впровадили наш пакет "Головний лікар під ключ".

Результат: ми зберегли ключову позицію в клініці - головного лікаря, підсилили його особисті якості і направили їх в потрібне ефективне русло. Припинилася плинність лікарів, та вже почала формуватися міцна команда, яка з часом лише покращиться. Опосередковано наші дії вплинули і на потік пацієнтів - він став більш стабільним і показує зростаючий тренд.
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult