Dental Spa Consult

Інструмент "Google Мій бізнес"

"Google Мій бізнес" – це інструмент, завдяки якому можна створити спеціальну картку компанії в Google, а також додати відмітку на Google-картах. На сьогодні це безкоштовний та один з найбільш ефективних способів просування. Звісно, якщо ним правильно користуватися.

Тож ловіть підказки:

● Усі розділи профілю мають бути обов'язково заповнені
, українською мовою, з врахуванням максимально усіх запитів, які можуть використовувати ваші пацієнти, перераховувати послуги, додати посилання на сайт тощо.

● Постійна підтримка профілю (оновлення): публікувати новини про компанію, оновлювати спеціальні пропозиції чи акції, додавати фотографії та інше.

● Стимулювати пацієнтів до активності саме у профілі компанії в "Google Мій бізнес" – написання відгуків, зірочки, відповіді представника компанії також мають бути обов'язково. Найбільшу кількість рейтингових балів можна отримати саме за сторонні активності у картці.

Окрім базових правил використання можна задіяти певні тонкощі (читайте – лайфхаки):

● Використання запитів, за якими можуть шукати пацієнти.
Їх можна розміщувати не тільки у новинах чи загальних текстах. Використовуйте деякі з них у відповідях на відгуки або навіть у назві клініки – це також працює.

● Неправильна назва стоматології. Якщо ваша назва є складною, або написана латиницею, або був ребрендинг, або ви знаєте, що пацієнти часто плутають чи помиляються у назві – використовуйте неправильні варіанти та пишіть латинську назву клініки кирилицею. Ці запити також зіграють вам на руку, бо навіть вводячи невірну назву, пацієнт вас швидше знайде.

При правильному веденні картки "Google Мій бізнес" ви першими можете охоплювати тих пацієнтів, хто шукає стоматологію у вашому регіоні, місті чи мікрорайоні. Просувайтесь якісно, і за потреби – звертайтесь! 068-103-99-98

Долучайтеся до нашої групи у вайбер та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult