Dental Spa Consult

Хто насправді керує компанією?

Чи є у вас в компанії "незамінні" співробітники? Як часто ви йдете їм на поступки, в черговий раз відкладаючи нововведення і розвиток компанії?

Якщо такі є, маємо засмутити: компанією керуєте не ви.

Як це працює:


● В клініці з'являється досвідчений працівник, який знає, як асистувати топовому лікарю чи як правильно оформлювати оплату від пацієнтів тощо.

● Ви його дуже цінуєте, бо це чудовий спеціаліст, на якого можна покластися і ідеї якого брати до впровадження. З добрих намірів ви можете навіть надати йому привілеїв, призначити "старшим" тощо. Або це ваш родич, "своя людина", яку теж виділяєте.

● Поступово навколо "незамінного" утворюється коаліція, що надихається його статусом та історіями про виключні дозволи від керівника (премію, відпустку, визнання "незамінності" тощо).

● Коаліція перебирає на себе статус "незамінних" і починає набирати силу. З одного боку, це виглядає як сильна команда колег. З іншого – починають проскакувати маніпуляції: наприклад, "не треба нічого змінювати, ми справляємось, тільки підвищіть зарплату". Все лишається як було, а працівники діють з власних інтересів. Після цього етапу стає надскладно впроваджувати нові правила чи брати нових працівників, бо коаліція проти, їй звично і комфортно у поточних умовах.

● У цей же час утворюється постійно відкрита вакансія. Від колективу ви чуєте, що новенькі "погані", нічого не вміють (а насправді їм свідомо і половини обов'язків не пояснили), або їх "терплять", якщо новенький швидко стає на бік колег. Згодом новеньких або приймають до коаліції, або виживають.

Коли коаліція сягає розквіту і відчуття сили – задля своїх цілей можуть навіть ставити ультиматуми керівництву, під соусом "… або я звільнюся", і навіть "… або ми всі не вийдемо на роботу".

Приміряйте, чи є такі симптоми у вашій компанії?

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult