Dental Spa Consult

HR-бренд компанії - що це?

Ви як керівник компанії замислюєтеся, чому у одних штат укомплектований, а у інших неможливо залучити фахівців. Тут велику роль відіграє HR-бренд компанії.

На HR-бренд компанії впливають внутрішні і зовнішні фактори.

Зовнішні чинники: місце розташування клініки, поява нових робочих місць, економічна ситуація, сімейні обставини.


Внутрішні чинники: погана репутація бренду, умови роботи і оплата, якість адаптації, кар'єрні і професійні можливості, імідж роботодавця, конфлікти всередині колективу.

Соціальне опитування говорить про те, що найбільше зло при виборі компанії - це жадібність власника клініки. Лікар стикається з неякісним обладнанням, несистемними поставками стоматологічних матеріалів. Протягом двадцяти років - це головний негативний фактор і він лідирує серед інших.

Невідповідність очікуванням - один з факторів, який за нашими спостереженнями також є одним з визначальних, чому високоспеціалізований лікар звільняється.

Адаптація персоналу - якщо власник належно не організував введення на посаду спеціаліста, то в більшості випадків співробітник звільняється

Рабовласницький лад в стоматологічному бізнесі залишився в далеких двохтисячних роках. Зараз власники співпрацюють з висококваліфікованими фахівцями.
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult