Dental Spa Consult

Фінансова модель

Фінансова модель – один з ключових інструментів власника бізнесу. Неможливо спиратися лише на відчуття, коли потрібно чітко відстежувати стан компанії, її життєздатність та успішність. Мова цифр у цьому чудово допомагає.

Фінансова модель – це вся інформація та аналітика стосовно того, як, скільки та за рахунок чого бізнес заробляє і зароблятиме. Простіше кажучи, це економіка компанії, облік та розрахунок грошових потоків, доходів, витрат, рентабельності і т.д.

Що дає ведення фінансової моделі:


● Розуміння рентабельності бізнесу. Прибутковий чи дотаційний, стабільний чи стрибаючий «на вдачу», а може навіть готовий до продажу, – фінмодель максимально прозоро усе відображає.

● Можливість управління бізнесом.
Маючи на руках реальну фінмодель, можна її коригувати так, як ви наразі вбачаєте за необхідне: перерозподіляти статті витрат, планувати перегляд прайсу чи дорогі покупки, керувати сезонністю, впливати на конверсії тощо.

● Знаходження точок втрати прибутку. Надмірні витрати, дисбаланс, недоотриманий прибуток – аналіз фінмоделі демонструє слабкі місця, тож з ними можна надалі працювати.

● Запобігання касовим розривам. Завдяки детальній фінмоделі ви розумієте обсяги майбутніх витрат і плануєте терміни їх сплати, не застрягаєте в «гарячих» днях, коли потрібно платити, а вільних грошей немає.

● Бачення точок росту. Потенціал зростання бізнесу та планування майбутніх періодів – це той вектор, за яким ви рухаєте компанію у майбутнє. Тож, до речі, вже скоро маєте планувати свою діяльність на майбутній рік ;)

А Ви спираєтеся на фінансову модель?

Якщо хочете дізнатися більше – звертайтеся! Робимо успішний бізнес разом!

+38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult