Dental Spa Consult

Діагностика стану команди

Працюючи в проектах з систематизації стоматологій, ми проводимо ряд коуч-тестувань та діагностику клімату в команді. При цьому одразу стають явними можливі помилки управління:

1. Не впроваджена організаційна структура.
2. Неприйнятні стилі управління, наприклад суто авторитарний підхід.
3. Нерозподілені зони відповідальності.
4. Некерована корпоративна культура (самостворена працівниками) та багато іншого.


Усі фундаментальні помилки виявляються саме при спілкуванні зі співробітниками. Виявляється, що лікарі не поважають асистентів на прийомі, затримують прийом пацієнтів, адміністратори плутають записи чи "забувають" виконувати завдання лікарів, асистенти зверхньо ставляться до колег тощо. Інша сторона може бути, коли співробітники говорять: у нас все добре, нічого не потрібно змінювати, тільки підніміть зп, нормально працюємо тощо.

І найчастіше усі результати виявляються справжнім відкриттям для власника та керівного складу компанії. Виявляється, що:

● У компанії створена ілюзія "все добре"
, ефект голого короля, де ви ніколи не знаєте, що насправді відбувається в клініці.

● Слабка команда (системні сильні працівники не затримуються у таких умовах).

● Загрозливо руйнується HR-бренд (ви отримуєте спотворену картинку "у нас усі хто звільнюється – задоволений", але що говорять насправді про вас на ринку – ви не знаєте).

Саме такі компанії найскладніше впроваджують будь-які зміни, їх складніше переводити на новий рівень, у команді може відбуватися саботаж, ігнорування нововведень та будь-яких нових розпоряджень з боку керівників та власника.

Найважливіше у цій ситуації – працювати з командою. Загальні збори, коуч-бесіди, сканування морального стану в колективі, системне впровадження стандартів та регламентів. Якщо це про вас – не згайте момент і точку неповернення. І якщо що – звертайтеся!

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult