Dental Spa Consult

CRM-системи: чи потрібні стоматологіям?

На сьогодні на ринку є різні програми для стоматологій, але не всі вони є CRM-системами. Чому важливо впровадити саме CRM?

CRM (Customer Relationship Management) – це така програма, функціонал якої максимально спрямований на роботу з клієнтом: воронка продажів, ведення бази, автоматизація взаємодії з клієнтом тощо, – все, аби зафіксувати шлях потенційного пацієнта від найпершого контакту з вами, зберегти максимум інформації про нього, допомогти йому стати первинним, а потім і постійним пацієнтом, та приймати подальші рішення на основі аналітики взаємодій.

Чим корисна CRM:

● Ведення бази та воронка продажів. Зазвичай навіть ті стоматології, які користуються програмами, не зберігають у своїй базі інформацію про людей, хто просто зателефонував чи лишив заявку на сайті, але не записався. CRM же спрямована на те, аби кожен лід був врахований. Ви не знаєте, скільки разів та за який період часу людина контактувала з вашою клінікою, не будучи пацієнтом, а тому втрачаєте безліч цінної інформації, яку можна використати (читайте – функція продажів дуже недопрацьована).

● Автоматичні повідомлення. Що більші база та обсяги клініки (пацієнтопотік), то більше часу витрачається співробітниками на елементарні нагадування про запис, привітання з днем народження чи інші повідомлення, як то нова акція чи зміна прайсу. CRM допомагає автоматизувати усі повідомлення, підключити зручний для вас формат (SMS, E-mail, Viber тощо), надсилати все від імені бренду.

● Аналітика. Ключова функція для якісного маркетингу. Скільки було лідів? А з яких каналів просування? А скільки з них стали первинним пацієнтами? А з якого каналу яка конверсія та які чеки? А яка кількість контактів до запису? Всі ці дані необхідно мати, аби не зливати бюджети.

Це далеко не всі, але основні можливості CRM-систем.

+38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult