Dental Spa Consult

Чи системна ваша компанія? Критерії системності

Чи системною є ваша компанія?

А чи співпадає ваша думка з реальним станом справ? Можливо, ви вважаєте, що системні, але це не так? Чи навпаки, надто прискіпливі до своєї компанії?

Маємо деякі підказки, відповідайте «так» або «ні» на твердження:

● В компанії є описана організаційна структура, що відповідає стратегії. Всі співробітники знайомі з нею та працюють відповідно до свого положення у цій структурі.

● Усі співробітники працюють за суворо визначеними протоколами (структура первинної консультації, маршрути ведення пацієнта, стандарти спілкування тощо).

● Кожен співробітник розуміє своє призначення у компанії, межі повноважень та цілі роботи. Між підрозділами та окремими працівниками немає конфліктів, команда розуміє один одного «без слів».

● Завдання виконуються без нагадувань, повторень та явних помилок. Є відповідальні особи, які розуміють і спокійно беруть на себе призначену відповідальність.

● Я можу поїхати з країни на 3 місяці, і компанія працюватиме автономно, без мене.

● Стратегія розвитку бізнесу описана в чітких цілях, термінах мінімум на 2-3 найближчі роки, є відповідальні особи.

● Ведеться регулярний збір та аналіз фінансових та статистичних даних. Управлінські рішення приймаються виключно після аналізу цифр.

● Визначені індивідуальні показники ефективності (KPI), цілі співробітників пов'язані з цілями компанії системою стимулювання.

● Щорічно проводиться стратегічна сесія з аналізом внутрішнього стану бізнесу та зовнішнього середовища (прогнози розвитку ринку, можливостей бізнесу, аналіз успіхів та невдач за рік, висновки).

● Існує система регулярної оцінки професійних компетенцій співробітників.

Це основні, але не всі критерії, за якими визначається системність компанії. Тож якщо хоч в одному пункті ви відповіли «ні» - у компанії є над чим попрацювати.

Потрібна допомога? Звертайтесь!

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult