Dental Spa Consult

Чи працює система?

Нещодавно до нас на консультацію звернулися власники двох різних клінік із запитанням "Чи працює система"? Ці два кейси були настільки однакові і у той же час різні, що ми були вражені і вирішили поділитися:

Обидва власники – лікарі, мають клініки в одному місті, давно представлені на ринку (більше 10 років), працюють в одному сегменті, надають повний спектр стоматологічних послуг та мають сформовану команду (штат).

1. Власник 1 має у клініці запис на три тижні вперед та планує масштабуватися. Сильна лікарська команда постійно навчається, підвищує рівень майстерності та береться за надскладні клінічні випадки та тотальні реабілітації. Для цього ж у клініці забезпечується надсучасне обладнання та новітні протоколи та технології. Як виявилось із розмови, власник цієї клініки частково впроваджував систему своїми силами, та завдяки інтуїтивному розумінню функції контролю має деяке уявлення про свій бізнес. А тому перед масштабуванням звернувся із запитом подальшої систематизації.

2. Власник 2 звернувся за допомогою, адже клініка перестали приносити дохід. Пацієнтів немає, команда лікарів начебто є, але незібрана та розділена, відсутнє єдине командне клінічне мислення. Бізнес набув статусу "валізи без ручки", і надії на нього майже не лишилось. Цей власник також впроваджував систему своїми силами, однак результату немає, а тому більше в неї не вірить. У розмові виявили, що всі впроваджені правила та стандарти просто не контролювались, а тому їх ніхто не виконував.

То чи працює система? Ми на своєму досвіді запевняємо – так! Можна мати різний ступінь систематизації бізнесу, але успішним це буде лише за дотримання ключових умов: знання основних функцій управління та обов'язкового контролю бізнесу за 5-ма точками.

Система – це можливо! Спробуйте самі, або довіртеся нам – ми переконаємо!

Телефонуйте якщо що: 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult