Dental Spa Consult

Бізнес VS найм

Більшість стоматологій нашої країни відкривають лікарі, які на певному етапі своєї кар'єри вирушають з найманої роботи у вільне плавання.

Такий лікар-стоматолог не хоче "працювати на дядька", а починає свою справу з прагнень фінансової незалежності, втілення власних поглядів на стандарти якості лікування, сервісу та інших ідей.

І це один з чудових показників здорового розвитку ринку, коли на нього можуть вільно зайти нові гравці. Однак, коли проходить перша ейфорія від відкриття власної справи, настає час перевірити, "чи варта гра свічок". Чи справді бізнес фінансово вартий вкладених зусиль, відповідальності, недоспаних ночей та наполегливої праці власника. Ми переконані, що так, але при правильній, системній організації роботи клініки.

Тож, тримайте покрокову інструкцію для перевірки реального фінансового стану справ свого бізнесу:

● Фінансово оцифруйте компанію, тобто чітко визначте щомісячні доходи та витрати за статтями.

Якщо Ви практикуючий лікар-власник – встановіть собі відсоток та нараховуйте заробітну плату як лікарю, враховуючи це у Фонді оплати праці. Відсоток як лікаря і прибуток як власника в жодному разі не можна змішувати!

● Визначте у відсотковому (!) значенні власні дивіденди (суму прибутку, яку Ви щомісяця отримуєте як власник). Цей відсоток не повинен значно коливатися з місяця в місяць, фінансова система має бути стабільною. Якщо "скаче" - є проблема.

● Порівняйте відсоток дивідендів із тим відсотком, який Ви могли б отримувати як найманий лікар-стоматолог. Якщо різниця складає 5% і більше, і як власник ви недоотримуєте відсоток - це також дзвіночок копнути глибше і переглянути роботу своєї компанії.

Якщо потрібна допомога – замовляйте професійний аудит від наших експертів, отримайте знання про слабкі місця Вашого бізнесу і дієві поради для їх підсилення.

068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult