Dental Spa Consult

Авторитет лідера та якість управління – як перевірити?

При передачі бізнесу у керування іншій людині, інколи стає складно і боязко довіритися новому управлінцю. Тож ми зібрали кілька ознак, за якими можна перевірити якість управління та рівень авторитету нового керівника. Навіть якщо керуєте самі – придивіться до себе та оцініть, чи мають місце в компанії ці маркери:

● Плинність персоналу

«Працювати приходять в компанію, а звільняються від керівника». Якщо у вас постійно звільняються люди, – це перший дзвіночок. Інколи новий керівник змінює команду під себе, але це не може тривати безупинно.

● Безініціативна команда

Співробітники з усім погоджуються, не сперечаються, не кажуть, що не так, мовчки йдуть виконувати роботу. Це говорить про «зарізані» ініціативи, знецінювання, страх та пригніченість працівників. Така команда не має синергії, не створює класних рішень та не набуває сильних спеціалістів.

● Порушення субординації

Якщо підлеглі та керівник починають «дружити», - ролі швидко стираються, стає складніше ставити задачі та вимагати їх виконання, відповідно – ефективність роботи буде знижуватися. Причиною цього вірогідно є те, що керівник сам порушує особисті межі інших, або не вміє відстоювати свої.

● Плітки

Плітки народжуються тоді, коли за спиною говорити легше і безпечніше, ніж в обличчя. Отже – в колективі немає довіри один до одного, немає лідера, який організував би вільний простір для висловлювань.

Якщо ви діагностували в своїй компанії хоча б один з означених пунктів, управлінцю терміново потрібні додаткові навички та розвиток.


Робимо успішний бізнес разом!

+38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult