Dental Spa Consult

Антикризова комунікація з персоналом

Пройшло кілька тижнів карантину і на сьогоднішній день у власників бізнесу стоїть складне подвійне завдання. Адже необхідно перейматися не лише стратегічним планом виходу з кризи, а і відслідковувати можливі неспокої своєї команди та їхні загальні настрої. Ми підготували для вас кілька порад, як згуртувати та заспокоїти своїх працівників та не дати їм піддатися паніці або депресії:

У першу чергу, подбайте про власний внутрішній стан. Ви - лідер, на якого орієнтується вся команда, а тому будь-яке ваше занепокоєння чи тривогу команда буде відчувати особливо гостро. Якщо літак потрапляє у турбулентність - пілот не має права виказувати паніку. Бо ж як відреагують пасажири, якщо сам пілот нервує і не знає що робити?... Транслюйте спокій та впевненість.

У той же час, будьте відверті. Поговоріть з командою про реальний стан справ, окресліть майбутній шлях компанії та найближчі цілі. Запитайте поради. Можливо, хтось із співробітників зможе надати ідеї нового формату.

Задайте цілі. Найбільше, що лякає будь-яку людину - це невизначеність майбутнього, невпевненість у завтрашньому дні. Дайте команді ціль, яка згуртує їх на найближчі періоди та допоможе їм зрозуміти, куди рухатись далі.

Цікавтеся справами та підбадьорюйте. Запитайте, що тривожить, дізнайтеся, як взагалі працівник ставиться до змін, які відбулися. Чи приймає він їх, чи заперечує, чи боїться або гнівається - допоможіть прийняти ситуацію та шукати подальший шлях, разом. Надайте моральну підтримку, допоможіть порадою. Будьте не лише керівником, а і лідером, другом, підтримкою. І відзначайте кожну, навіть невеличку перемогу компанії!

А якщо ви прагнете, щоб таких перемог ставало чим більше - телефонуйте в DSConsult: 068-103-99-98, ми підкажемо як цього досягти! Долучайтеся до нашої групи у вайбер: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult