Dental Spa Consult

Анатомія системного бізнесу

Пояснюючи, як працює стоматологічний бізнес і система в ньому, ми часто проводимо аналогію компанії та людини.

Бізнес – такий само складний механізм, яким є і людський організм, і так само складається з поєднання різних систем. Якщо у людини це опорно-рухова, серцево-судинна, нервова системи тощо, то у бізнесі це:

- Маркетинг
- Менеджмент
- Медицина


Так само як і в живому організмі, кожна з цих систем має певну автономію та особливості здорового існування. І якщо всі системи працюють без збоїв, а також якісно взаємодіють одна з одною, - виходить цілісна успішна компанія. Якщо ж одна з систем виходить з ладу чи взагалі відсутня – у компанії знижується потенціал, витривалість, повноцінний прояв у навколишньому світі. І на ринку з конкурентами немає поняття «спецгрупи». Є олімпіада, де всі працюють на максимумі своїх сил.

Потужний маркетинг допомагає завойовувати частки ринку, але тільки підтримка менеджменту та медицини допоможе її зберегти.

На сильній медицині можна втриматися завдяки сарафанному радіо, але без менеджменту (куди входить і сервіс, до речі), негатив зростатиме, радити вас будуть все менше, і колись бурхливий потік пацієнтів стане тоненьким струмочком. Ми бачили кейси, де на цьому фоні клініку лишалось тільки продати.

Міцний менеджмент може деякий час втримувати компанію, але без медичних інновацій та маркетингової стратегії ви не встигатимете за змінами ринку.

На щастя, всі подібні негаразди піддаються «лікуванню», і для кожної системи є свій «лікар»: маркетолог, управлінець, медичний менеджер тощо. Це база, але є й більш вузькі спеціалісти, якщо бізнес потребує тонших налаштувань.

Вчасно оздоровлюйте свій бізнес, і якщо потрібно – ми тут, на відстані дзвінка ;)
+38 068-103-99-98

Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult