Dental Spa Consult

А у вас є чек-листи?

Навіть для того, хто не є лікарем, очевидно, що перед проведенням імплантації хірург-стоматолог має обробити руки та одягнути хірургічний халат, вдягти маску тощо.

Однак, за даними американських досліджень Пітера Проновоста серед лікарень, більш ніж у 30% випадків подібні елементарні дії пропускалися медичним персоналом, внаслідок чого рівень інфікувань пацієнтів становив близько 11%.

Через рік після проведення досліджень рівень вдалося знизити з 11% до 0%! А протягом ще одного року було зареєстровано лише два випадки зараження. Тільки в одній такій лікарні було попереджено 43 випадки зараження, 8 смертей, та заощаджено близько 2 млн доларів.

Тож завдяки чому вдалося досягти такого результату? Все дуже просто – у клініках були запроваджені чек-листи з проведення маніпуляцій, а медичним сестрам дозволили зупиняти лікарів, якщо ті пропускали хоча б один із зазначених у чек-листі етапів. Дієво, чи не так?

Зазвичай, ми пишемо чек-листи, коли збираємося у відпустку або йдемо за продуктами до свята. А для стоматологічного бізнесу? – Вважаємо їх нудною рутиною. Погодьтеся, ви пробігли статистику очима і навряд чи вирішили запровадити чек-листи "від сьогодні".

Річ у тім, що навіть такі необхідні, але нудні речі важливо не тільки "правильно готувати", але і правильно "подати", зробити цікавими. Наприклад, у космічній місії Аполлон-12 до чек-листів додали зображення дівчат з Playboy;). А в медицині – одним з цікавих прикладів є запровадження хвилинних пауз: перед анестезією, перед першим рухом препарування та перед виходом з кабінету. Це не тільки відволікає від рутини, а ще й допомагає сповільнити темп усієї процедури та "прочистити мізки".

А ми знаємо, що дієві чек-листи дисциплінують персонал і є частиною системного бізнесу. Чек-лист – це обв'язкова частина нашої роботи!

Телефонуйте якщо що: 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult