Dental Spa Consult

6 принципів персоніфікованого сервісу

Персоніфікований сервіс – це сервіс, направлений на конкретного пацієнта і ні на кого більше. І, так, цей сервіс зараз усе більше в тренді, бо що більше нас закривають по домівках, то більше ми прагнемо спілкування. Персоніфікованого спілкування, коли нас бачать як живу людину, а не "порядковий номер". Пацієнти не виключення.

Тож які головні принципи такого сервісу?

1. Побачити й почути. Звісно, системний підхід накладає певну стандартизацію процесів. Однак навіть у ньому є місце для маневру: назвати пацієнта на ім'я та по батькові, чи дружньо звернутися як до старого приятеля. Почути, що турбує саме його, і не тільки в медичному, а й в емоційному стані.

2. Запам'ятати. А якщо складно запам'ятати – запишіть. Вкажіть основні примітки: чай чи кава, які дні пропонувати для запису, оплачує сам чи інша людина – важливі дрібниці, що покращать стосунки пацієнта з брендом.

3. Навчити співробітників. Вказати межі, хто і коли може приймати особливі рішення стосовно пацієнтів. Затримали прийом? Помилилися у плані лікування? Чітко розподіліть, у чиєму функціоналі буде контроль та виправлення подібних ситуацій.

4. Навчити пацієнтів (не сідати на голову). Який би супер-індивідуальний не був підхід до кожного пацієнта, мають бути правила. Не прийнято сідати в шубі на імплантацію чи самовільно вриватися до свого лікаря, який у цей час лікує іншого пацієнта.

5. Порахувати затрати. Особливий сервіс потребує особливих витрат. По перше, визначте, чи вкладається той чи інший сервісний прийом у ваш сегмент, місію та цінності. По друге – чи вкладається це в бюджети і цінову політику. Закладати в середньому сегменті оплату таксі пацієнтам після видалення – малорентабельна історія.

6. І найголовніше: любити людей та бути щирими. Це завжди відчувається.

Що ще ви б додали до цього списку? Діліться! 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult