Dental Spa Consult

10 000 годин для бізнесмена

Чи міг би лікар стати топовим стоматологом, якби відвідував усі можливі курси, лекції, майстер-класи та семінари… та не відпрацьовував усе на практиці з реальними пацієнтами? Риторичне питання.

Усі ми знаємо про правило умовних 10 000 годин для будь-якої професії: тільки сконцентровані зусилля протягом тривалого часу дають ефективний результат. Чому так? – Бо для вироблення навичок потрібно не лише «набити руку», а й наробити помилок, виправити їх та часом радикально змінити підхід до роботи.

Це стосується і власників бізнесу. Відвідуючи різноманітні освітні заходи з управління, потрібно ще встигати відпрацьовувати в клініці, адаптувати, замірювати ефективність нових впроваджень тощо.

Власник бізнесу – це професія.

Лікарями не стають без профільної освіти. Біль же підприємництва в тому, що бізнеси часто відкриваються без навичок управління, знань економіки підприємства, менеджменту та маркетингу, управління людьми тощо. Ці навички набуваються в процесі, з помилками, провалами, грошовими втратами, зливом репутації, закриттям перших клінік тощо. Чи є у вас час на проходження цього шляху?

На щастя, для власників існує коротша стежка, бо їх унікальна та обов'язкова відмінність – делегувати, аби пришвидшитись. До прикладу, ви делегуєте розробку сайту та ведення соцмереж, але при цьому стратегічно розумієте базу маркетингу. Так само можна залучати експертів, які вбережуть від помилок, розроблять та разом з вами систематизують у клініці індивідуально вашу:

● HR-систему та корпоративну культуру.

● Фінансову модель та план прибутку.

● Стандарти сервісу як конкурентну перевагу.

● Стандарти якості лікування та багато іншого, залежно від потреби компанії.


Тож, теорію знати – потрібно! Відвідувати профільні заходи з управління (курси, конференції, вебінари тощо) – потрібно! Впроваджувати на практиці – обов'язково потрібно, але це можна доручити професіоналам ;)

Цінуйте свій час – звертайтесь і ми прискоримо вас в рази!

+38 068-103-99-98
Долучайтеся до нашої групи у вайбер, та приймайте участь у дискусії: http://bit.do/eRLdo
Telegram-канал: https://t.me/stomat_business
НАШІ КОНТАКТИ
+38068 103 99 98
dentalspaconsult@gmail.com
Ми в соціальних мережах:
Close
Зв'яжіться з нами:
Viber
Messenger
Mail
Phone
Copyright © Dental Spa Consult